FAST FOOD

Kebab Bukowno

 

Pizzeria Ambrozja Bukowno – pewna marka i doświadczenie
Pizza to jedno z tych dań, za którymi przepadają wszyscy – nadaje się zarówno na obiad, sutą kolację czy przekąskę w ciągu dnia. Idealnie sprawdzi się również na imprezie.
Pizzeria Ambrozja istnieje od 2005 roku, oferując niezmiennie przepyszna pizzę, soczysty kebab oraz smakowite burgery i inne smakołyki. Minęło wiele lat,  a czas ten był dla nas wypełniony pracą, której efektem jest między innymi bogate menu.
Pizzeria Bukowno – bogate i różnorodne menu
Wiemy, że potrzeby i gusta klientów są różne – my wiemy, jak o nie zadbać. Nasze menu zmieniało się z upływem lat, dostosowując się do waszych oczekiwań.
Oferujemy głównie pizzę – aromatyczną, gorącą, wypełnioną po brzegi serem i dodatkami – taką, jaką sami lubimy. Czerpiemy z wielu trendów i tradycji kulinarnych, proponując to, co najlepsze. Świeże warzywa, najwyższej jakości mięso oraz sery tworzą smaczne kompozycje, cieszące się Waszym uznaniem od lat.
W naszym menu znajdziecie również soczyste burgery, świeże sałatki oraz chrupiące zapiekanki.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy pewność, że oferowane przez nas dania są smaczne, a w dodatku posiadają atrakcyjne ceny.
Jeśli chcesz mieć pewność, że pizza będzie pyszna, a dowóz sprawny – serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego lokalu w Bukownie przy ulicy Zwycięstwa (pasaż) lub telefonicznego składania zamówień.

Kebab Bukowno